To co w nas najpiękniejsze

Mogliśmy przeczytać niedawno o naszych wadach, drobnych niedoskonałościach i o tym czym wkurzamy innych. Było męskim okiem na damskie sprawy, a panie nie pozostały panom dłużne. Może teraz czas spojrzeć na nas mniej krytycznym okiem? Oczywiście przeprowadziłam małą sondę wśród swoich znajomych by dowiedzieć się tego i owego. Jedne rzeczy są oczywiste inne niekoniecznie.

Panie mają pierwszeństwo

Emituje ciepło.Kobiety są z reguły ciepłokrwiste. Można podgrzać swoje zmarznięte ego w jej objęciach, a także zaznać prawdziwie matczynej miłości kiedy martwi się czy jesteś teraz smutny, zły, najedzony, umyty, przygotowany do czegokolwiek.

Ładnie pachnie.50 flakoników perfum nie stoi na jej toaletce od parady. Używa ich. Codziennie innego, w zależności od swojego nastroju, humoru kota, ciśnienia atmosferycznego czy faz księżyca. Musisz pamiętać jedynie, który jest jej ulubionym i nauczyć się nazwy nie czytając z karteczki.

Jest wyrozumiała i empatyczna. Jest w stanie wczuć się w sytuację innych i wiele wybaczyć. Jednak wielce ryzykowne jest sprawdzanie tego na własnej skórze. Zwłaszcza o 5 nad ranem, w stanie mocno humorystycznym, bez telefonu, w marynarce kolegi, po nocy spędzonej w tramwaju zwiedzając wszystkie przystanki na trasie w te i z powrotem.

Jest zorganizowana.Ma niezwykły dar uporządkowywania wszystkiego, nawet Twojego artystycznego nieładu. Rozpisze Ci w jakich porach co należy jeść i pić, kiedy obejrzeć film a kiedy pogadać poważnie o uczuciach i sytuacji w związku. Z nią nawet nie będziesz musiał wąchać swoich koszulek, żeby dowiedzieć się czy można je założyć ponownie. Ona wszystkiego dopilnuje, więc luz.

Dobrze gotuje.Ona dobrze wie, że przez żołądek do serca i z premedytacją to stosuje. Ty się nie opierasz no bo i po co? Kobieta zdobyta, a i dobrze najedzony jesteś. Żyć nie umierać.

 

Mężczyzna kryje tyły

Zna się na urządzeniach elektronicznych i elektryce.Kiedy komputer zamula, chcesz kupić nowy telefon czy lutować kable nie ma innej rady jak zwrócić się do tego wytężonego umysłu. Tak będzie myślał, tak będzie kombinował jak Ci pomóc, że zobaczysz jak dym leci  z jego uszu i nosa. Przy okazji usłyszysz fascynującą opowieść jak działa internet lub czym różni się stycznik od falownika, czymkolwiek to jest.

 

Odkręci słoik i pomoże w meblowaniu. Po co się siłować, pocić i denerwować skoro możesz poprosić swojego macho o kilka ruchów muskułem. Tak cudownie patrzeć jak napina je przenosząc kanapę już x-razy we wszystkie możliwe i niemożliwe miejsca, które sobie wymyśliłaś przez całe popołudnie. Tak wspaniale patrzeć na te mięśnie twarzy, które walczą by pokonać grymas niezadowolenia kiedy przeniesiona meblościanka z jednej ściany na drugą jednak nie wygląda dobrze.

Jest opiekuńczy.Znowu masz gorszy dzień. Jak wczoraj, przedwczoraj i 30 dni wstecz. Boli Cię głowa, ręka, noga no i ten brzuch. A on przybywa na białym  rumaku wraz z kocem, pudelkiem lodów i dobrą komedią, bardzo przejęty Twoim zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Posiada duże poczucie humoru i dystans do siebie.To cecha, za którą kobiety wymieniłyby wszystkie swoje skarby. Mimo, że powtarza ciągle, że facet różni się od dziecka tylko rozmiarem to i tak zazdrości mu luzacko-kozackiego podejścia do życia.

Jest jak odkurzacz, zje wszystko.W lodówce stosujesz zasadę trzech dni, czyli co leży dłużej idzie do kosza. Zamówiłaś na mieście wielkiego, tłustego kebaba, ale po dwóch gryzach rośnie Ci w ustach? Jesz batonika i zostało Ci dosłownie na jedno kłapnięcie zębami, ale w buzi już za słodko?Tylko Pani Zorganizowana nie marnotrawi jedzenia, dlatego przygotowała dla swojego faceta specjalne menu. To się zrobi dla Niego makaron z resztkami, zwietrzałe płatki z mlekiem czy kanapki z czerstwym chlebem. Przekaże mu tego nieszczęsnego kebaba i ostatni kęs czekolady.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.