10 komedii, które rozśmieszą Cię do łez

 

Jednym z fajniejszych sposobów na spędzenie wieczoru w domu jest włączenie dobrego filmu. Najlepiej komedii, po której będzie Ci się miska śmiała jeszcze długo po obejrzeniu. Zrobiłam listę 10 takich filmów. Uśmiałam się przy nich do łez i mam nadzieję, że Tobie też przypadną do gustu.


 

1. Eurotrip

Grupa przyjaciół podróżuje po Europie. Główny bohater pragnie spotkać się ze znajomą poznaną w sieci. Po drodze mają mnóstwo nieprzewidzianych przygód. Przy okazji dowiecie się też czy rzeczywiście po absyncie widuje się zielone wróżki. 

2. Zgon na pogrzebie

Temat pogrzebu może sam w sobie nieśmieszny, ale to co dookoła rozwali Was na łopatki. Rodzinna farsa, której sami nie chcielibyście przeżyć, ale obiecuję, poturlacie się przy tym ze śmiechu.

 


 

3. Jestem na tak

A co gdybyśmy na wszystko się zgadzali? Główny bohater jest typowym malkontentem, który nie wychodzi poza swoją bardzo ograniczoną strefę komfortu. Przypadek sprawia, że trafia na zebranie pewnego zgoromadzenia. Tam decyduje się na podjęcie zadania. Wszystko na TAK! Bez wyjątku.

 


 

4. Poznaj mojego tatę

Typowy klasyk, Któż tego nie zna. Główna bohaterka postanawia poznać swojego faceta ze swoimi rodzicami. Niestety ojciec dziewczyny jest bardzo podejrzliwy co nie ułatwia sprawy. Popłaczecie się na tym ze śmiechu.

 


 

5. Kac Vegas

 Wieczór kawalerski w wersji hard. Grupa przyjaciół postanawia zabawić się razem w Las Vegas przed ślubem kolegi. Niestety nie wszystko idzie tak jak powinno. Następnego dnia dowiadują się o sobie zupełnie nowych rzeczy. Pamiętajcie, co było w Vegas, zostaje w Vegas.

 


 

ZOBACZ JESZCZE

-> FILMY Z EFEKTEM WOW<-

 


6. Zanim odejdą wody

 Jak dotrzeć z jednego końca Stanów Zjednoczonych na drugi do rodzącej żony w jak najkrótszym czasie? Samolotem powiecie. Jednak w tym przypadku nie będzie to takie proste. Zwłaszcza jeśli wszystko sprzysięgnie się przeciwko Wam w jednym momencie.

 


 

7. Bruce Wszechmogący

Główny bohater nie radząc sobie z własną frustracją i porażkami obwinia o nie samego boga. Zarzuca mu komplikowanie jego życia i fatalne rządy nad wszechświatem. Stwierdza, że sam lepiej odnalazłby się na tym stanowisku. Jego życzenie się zatem spełnia. A Ty jak wykorzystałbyś boską moc?

 


 

8. Nadchodzi Polly

Stonowany i zachowawczy główny bohater zostaje zdradzony przez żonę. To jest dla niego impulsem do wyrwania się ze swoich ram i pójście na całego. Przy okazji poznaje dziewczynę, która prowadzi zupełnie odmienny tryb życia od jego dotychczas poukładanego.

 


 

9. Ja, Irena i ja

Rozdwojenie jaźni może prowadzić do wielu komicznych i nieprzewidzianych sytuacji. Zwłaszcza, że to drugie oblicze namawia do wszystkiego co złe i zakazane. Przekonał się o tym miły i ułożony ojciec trojga dzieci zaraz po zdradzie żony.

 


 

10. Dziewczyna moich koszmarów

Główny bohater jest już starym kawalerem a to za sprawą swojej wybredności, ale także braku szczęścia do odpowiednich kobiet. W końcu znajduje, jak mu się wydaje, odpowiednią kandydatkę na żonę. Za namową przyjaciół bierze z nią ślub i oboje wyruszają w podróż do Meksyku. Na miejscu żona przemienia się w prawdziwego potwora.

 

 Mało? To zapraszam do moich innych zestawień ->

 

 

 

 

 

Oglądaliście, któryś z tych filmów? A może znacie jakieś inne wypasione komedie? Dajcie znać w komentarzach.

 

 

Może Ci się spodobać

17 komentarzy

  1. Nie znałem dotąd „Eurotrip”, ale sądząc po zwiastunie, muszę to nadrobić. Oby tylko cały film nie okazał się totalną porażką. Co do „Poznaj mojego tatę”, to oglądałem to już tyle razy, że powoli zaczyna mnie ten film przerażać :D Nr jeden jak dla mnie, to „Zanim odejdą wody” – dużo śmiechu praktycznie przez cały czas trwania filmu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.