DIARY STATION – WRZESIEŃ

Wrzesień, mój ulubiony miesiąc w roku, skończył się tak szybko i przemienił w kolejny piękny miesiąc. Do czasu zmiany godziny pod koniec października, to będzie najbardziej kolorowy i radosny okres. Czas, więc na kolejną kartkę z pamiętnika, czyli Diary Station.


Powspominajmy razem – WRZESIEŃ 2020


Wrzesień wraz z pierwszymi mglistymi porankami, łagodnym i miękkim światłem słonecznym, cudownie wilgotnym zapachem powietrza czaruje mnie co roku. Płynnie łączy ostatnie tchnienia lata wraz przemijającym klimatem jesieni. To czas dyni, pierwszych gorących herbat pod kocykiem i początek maratonu wieczorów z netflixem.

W pierwszy weekend miesiąca wybraliśmy się do przepięknej krainy Janosika w słowackiej Małej Fatrze. Udało nam się przejść wszystkie wąwozy Janosikove Diery, które dostarczyły wspaniałych wrażeń. Całą relację z wycieczki znajdziecie w wyróżnionych stories na naszym instagramie.17 września obchodziliśmy czwartą rocznicę ślubu – kwiatową.Ostatnie smakołyki lata oraz pierwsze grzybobranie i to na własnym podwórku.W ogródku praca wre. Zapylacze nie zwalniają tempa.Aura już chłodniejsza, ale spacer z psem do lasu to zawsze dobry pomysł. Mamy szczęście, że niedaleko nas mamy fajną ścieżkę na przechadzki.A Wam jak minął wrzesień? Lubicie ten miesiąc i początek jesieni? Dajcie znać w komentarzu.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.