Ten tekst miałam już napisać kilka tygodni temu, ale zawsze coś było ważniejsze, ale jeszcze nie byłam do końca pewna czy to co sobie wymyśliłam to jest już ok czy nie jednak nie. Nie ma już chyba powodów aby dłużej zwlekać, bo jak wiadomo im coś bardziej odkładamy tym szybciej przyzwyczajamy się, że dana sprawa jest ciągle gdzieś przed nami. A my gonimy i gonimy i stajemy się sfrustrowani, że ciągle nie wprowadzamy zmian. Bo to właśnie zmiany napędzają, odświeżają i wprowadzają ekscytację. Stabilność jest jak najbardziej ok, ale lekka sinusoida od czasu do czasu na pewno nie zaszkodzi.

Zamiast wałkować jeden format do porzygu może nieco urozmaić tym i owym? Why not? Blog jest moim miejscem gdzie przerzucam to co we mnie siedzi, ale chcę też żeby posłużyło innym, wzbudziło jakieś emocje, zainspirowało, rozbawiło itd. Ale czuję pewien niedosyt od jakiegoś czasu. Ja wiem, że wiele osób zagląda, przeczyta i wychodzi. Mimo, że wracają za każdym razem to nie zostawiają po sobie śladu. Rozumiem, bo mnie samej też często to się zdarza. Dlatego chciałam wprowadzić więcej interakcji pomiędzy nami. Jeśli macie czas i ochotę podzielcie się swoją historią. Na pewno przeżyliście coś czym warto podzieli się z innymi. Stworzyłam zatem nową zakładkę, gdzie znajdziecie więcej szczegółów.


—> WPISY GOŚCINNE


20160327_142746Drugą sprawą są media społecznościowe. Jak każdy wie, to takie przedłużenie bloga. Jestem obecna na kilku, ale to na facebooku jestem najaktywniejsza i to tam najwięcej związanego z blogiem się dzieje. Zamiast robić z fanpejdża miejsce regularnych wrzutek linków do najnowszych wpisów postanowiłam dzielić się tam rozmaitymi treściami wyszukanymi w necie, ale nie tylko. Pogrupowałam to na tematyczne dni tygodnia. Będą się ukazywać codziennie, zawsze o 8:00.

Motywacja na poniedziałek – cytaty, które uważam za ważne, motywujące, inspirujące i dające do myślenia aby dobrze rozpocząć nowy tydzień

Pyszny Wtorek – udostępnię krótki filmik kulinarny, interesujący przepis na coś pysznego, lekką przekąskę, prosty obiad czy romantyczny deser.

Środowe Ciekawostki – tutaj może być totalny miszmasz, ale będą to rzeczy przydatne, ciekawe, nieprawdopodobne a może nawet i zabawne.

Czwartkowe SPA – rzeczy związane z urodą, ale nie będą to tylko kosmetyki, daję sobie przestrzeń na tematy pielęgnacji, także tej wewnętrznej; coś a’la moda, uroda i fit.

Filmowy Piątek – uwielbiam kino, uwielbiam oglądać filmy, dlatego co piątek wrzucę swoją propozycję na seans.

Sobotni Chill – w weekend się odpoczywa, więc odpoczniecie ze mną w rytmach dobrej muzyki.

Niedziela W Podróży – niedziela zawsze była w mojej rodzinie zarezerwowana na wyjazdy za miasto, wycieczki do lasu, zoo, spacery po innym mieście, zwiedzanie zamkowych ruin, wędrówki po górach, grille nad wodą, więc ruszycie się chociaż myślami w inne miejsce.


Kto jeszcze mnie nie śledzi to zachęcam —> FANPEJDŻ


Jeśli chodzi o INSTAGRAM to tam nadal wrzucać będę widoczki, ładne kadry przyrody i miejskich klimatów, które udało mi się uchwycić, ale urozmaicę to swoją japą i urywkami z codzienności. A na TWITTER będą tylko i wyłącznie zajawki do najnowszych postów.

Na chwilę obecną to tyle zmian, ale cały czas myślę co by tu bardziej udoskonalić. Na pewno przez kilka miesięcy nie będę ruszać szablonu bo chcę skupić się na pisaniu, ale nie wykluczam, że nowy wygląd pojawi się jeszcze w tym roku, bo już czuję, że potrzebuje od niego ciut więcej. Teraz jest lato, wakacje i zamierzam skupić się na korzystaniu z pięknej pogody, słońca i doświadczaniu małych radości każdego dnia. Na wielkie kombinacje przyjdzie najpewniej czas późną jesienią. Spodziewajcie się zatem przez najbliższe tygodnie lekkich, luźnych, radosnych i naprawdę fajnych tekstów. A we wrześniu udaję się z moim Dżemem w podróż o której marzyłam od dzieciństwa. Tak w sumie to tylko na jej pierwszy etap, ale i tak będzie zajebiście. Więcej szczegółów niebawem. Trzymajcie się ciepło.