blogosfera

Polecajka #5, czyli wyszukane w sieci

Kolejna porcja ciekawych miejsc w sieci dzięki, którym nie będziecie się nudzić. Chociaż o nudę w dzisiejszych czasach naprawdę trudno. To bez przeciągania wrzucam to co w ostatnim czasie wydało mi się warte uwagi. Łapcie.

Uwielbiam mapy googla, bardzo częśto korzystam też z opcji google street view i ciekawych smaczków można się doszukać. Ja jeszcze nie natrafiłam na tak wyjątkowe miejscówy jak w tym artykule, ale może Wam się udało? Niezwykłe miejsca znalezione na mapach google.

Jak się robi trochę ciepło to od razu ludzie planują sobie wyjazdy i różnego rodzaju wycieczki. Bardzo chcemy aby każdy taki trip był idealny co niestety nie do końca jest zależne od nas. Poznaj zatem 7 sposobów na to jak popsuć sobie wyjazd.

Ten artykuł wyszukałam zupełnie przypadkiem, ale jak tylko zaczęłam czytać to musiał dowiedzieć się jakie będzie mieć zakończenie. Poznajcie wspomnienia dwójki szalonych młodych ludzi, którzy zdecydowali się przejechać rowerem z Paryża do Warszawy bez mapy, jedzenia, ale za to z wiarą, że się im uda.

To właśnie od myślenia wszystko się zaczyna. To co się kłębi w naszej głowie albo nas pcha do przodu albo zupełnie odwrotnie. Może też zupełnie zmienić nasze postrzeganie świata. Zobacz jakich 9 interesujących zdań jest w stanie dać Ci do myślenia.

Blogowanie to wyzwanie, ale blogowanie z kotem to już zadanie dla cierpliwych i zdeterminowanych. Zobacz jak Monika godzi swoją pasję wraz z opieką nad kotem. I nie ograniczajcie się tylko do jednego artykułu na jej blogu bo kobita ma cięty język i ją za to bardzo polubicie.

W większości kobiety lubią błyskotki, lubią też pierścionki. Może  i nawet czekają na ten jedyny, ale takich małych dzieł sztuki założę się, że jeszcze nie widzieliście.

Lubicie słodycze? Bo ja uwielbiam i nie wyobrażam sobie życia, a jak powszechnie wiadomo nie jest to zdrowe. Znalazłam jednak świetny przepis na jaglane rafaello. Nie dość, że szybkie i proste to jeszcze smaczne. Mimo wszystko i tak nie zrezygnuję z moich ukochanych krówek.

Jeśli jesteście na etapie poszukiwania nowego zajęcia to CV będzie Waszą najważniejszą wizytówką. Lepiej, żeby było przejrzyste, profesjonalne, ale też oryginalne. Zobaczcie jak stworzyć kreatywne CV i z jakich narzędzi korzystać.

I na koniec muza, którą zapętlam aż do utraty przytomności.