Ostatnio bardzo intensywnie przekopuję internet w poszukiwaniu interesujących mnie treści, więc siłą rzeczy moje zakładki pękają w szwach. Zamiast pozwolić im gnieść się niepoukładanymi w odmętach mojej przeglądarki, chętnie się podzielę co takiego ciekawego wyłowiłam z sieci.

Każdy z nas używa komputera, ale mamy w zwyczaju być od czasu do czasu leniwi i mnóstwo plików jest niepoukładanych, ogólnie rozpiździec na całego. Jak uczynić zatem korzystanie z komputera przyjemniejszym?

Jak już siedzimy tak cały dzień przed kompem to może warto co jakiś czas podnieść tyłek i rozruszać kości? Jest ku temu kilka powodów. Dlaczego warto odkleić się od krzesła?

Spacer po kawę zrobiony? Przysiady i pajacyki też? To teraz siadamy ponownie przy biurku i zróbmy coś dla swojego bloga. Chyba nie chcesz, żeby Twoja wielomiesięczna praca poszła na marne. Poznaj podstawy bezpieczeństwa.

Jak masz bloga lub jakiekolwiek inne miejsce w sieci to pewnie lubisz wrzucać tam zrobione własnoręcznie fotki. Na pewno chcesz, żeby były doskonałej jakości. Gdy nie masz specjalistycznego sprzętu to się nie załamuj. Telefonem też można. Zobacz jak to zrobić.

desk-laptop-notebook-pen

Oderwijmy się już od tego komputera. Co za dużo to niezdrowo. Przyznaj się, tak naprawdę najwięcej czasu tracisz w internecie na głupoty prawda? W prawdziwym świecie nie jest lepiej. Jeśli już Cię to wkurza to poznaj 15 rzeczy, na które codziennie tracimy czas i jak sobie z tym poradzić.

No dobra. Czas postawić przed sobą wyzwanie jakim jest aktywny i zdrowy tryb życia. Jak zacząć aby się nie zniechęcić?

Ok, zatem wprowadzamy dobre nawyki w życie. To może na początek maksymalnie zdrowe koktajle i produkty zawierające ujemne kalorie?

Za dużo tych informacji. O umysł też trzeba dbać, najlepiej wtedy jak da mu się do obejrzenia najlepsze psychologiczne seriale.

A dla marzycieli i chłonących ciekawostki wywiad ze stewardessą. Obali ona kilka mitów, opowie o tym jak to jest latać po całym świecie, jakie cechy powinna spełniać osoba chcąca pracować na takim stanowisku i jak pogodzić taki tryb pracy z życiem prywatnym.

A na koniec mega zaskok. 15 marek, o których mało kto wie, że są polskie.