Chyba teraz to jest idealny okres aby dodać swoje pięć groszy do całego medialnego zdarzenia… będę okrutny, oj bardzo :) ale nie dla głównych postaci, ale właśnie „bohaterów” TEGO tekstu czyt. mediów różnego rodzaju.Ustawiony budzik w mikro wieży.. 6.00 i na pobudkę grają wiadomości w jednej z czołowych stacji radiowych i słyszę: bla bla blaaaa Ewa Tylman.., wiadomości 30 min później bla bla blaaa Ewa Tylman.., więc wychodzę już z założenia, że tak będzie napierdalać co pół godziny, może inna stacja.. ale gdzie wiadomości : bla bla blaaa Ewa Tylman…, siadam przed kompem.. i znowu mnie jebła wiadomość – Ewa Tylman.. TV nawet nie chcę dotykać kijem przez szmatę w gumowych rękawiczkach siedząc na drugim końcu pokoju, bo wtedy chyba wypali mi oczy kolejne info na temat Ewy Tylman. Dzień drugi – to samo, dzień trzeci.. niech zgadnę.. tak Ewa.. mija tydzień i to samo, aż w końcu poszedłem do zakładów bukmacherskim, pomyślałem.. obstawię.. na to co dziś będzie w wiadomościach, ale nie przyjmowali, chyba bali się, że wygram.

Bardzo współczuję rodzinie, przyjaciołom, bliskim. Rozumiem, jest to ogromna tragedia tracąc kogoś bliskiego. A niewiedza tego co tak naprawdę się stało i co dalej z zaginioną czy żyje czy nie, można od niej oszaleć.. ale WTF? Czy media już do reszty ocipiały ?!?!?!? Od bombardownia pseudonowymi faktami w sprawie, bo przecież co chwilę powtarzają jedno i to samo, tylko inaczej ubrane w słowa bo jeszcze nic nie wiadomo, dopiero można zwariować. I się pytam ? A po jaki kij? I na co to komu?

krzesło

Codziennie wychodzi z domu dziesiątki osób i nie wracają, gdzieś giną w niewyjaśnionych okolicznościach, rodziny przeżywają tragedie. Nie mówię, że to jest naturalne i każdy musi się z tym godzić, ale litości Panie i Panowie siedzący w tych pudłach.. znowu wyprodukowaliście serial TV we współpracy z Radiem, po co ? Po to aby ludziom we łbach namieszać? I co pewnie teraz każdy siedzi na kanapie w domu i zagryza palce z emocji.. co się kurwa wydarzy w kolejnym odcinku? Znajdą dziewczynę czy nie znajdą? Może pojawi się jakiś czarny charakter? A może się okaże, że to jakieś UFO?

Ja wiem, że w Polsce jest na to podatny grunt i 70% poPRL-wskiej ludności chwyci temat i będzie na ustach całego kraju. Myślałem, że TV i Radio mają sporo wyobraźni, bo przecież to taki poniekąd artystyczny sektor, ale widać ZA MAŁO!!! W sumie to jedyny plus z całej tej sytuacji, że odkurzyłem sobie płyty CD z dobrą muzyką. Apeluję o święty spokój dla rodziny, przyjaciół i innych bliskich. Oni i tak mają głowę wykręconą tymi faktami i dla NAS ludzi nie mających z tym nic wspólnego.