Jesienna aura sprzyja siedzeniu w domu, a co za tym idzie wena najwyraźniej Was nie opuszcza, bo znalazłam mnóstwo świetnych tekstów wartych przedstawienia szerszej publiczności.

Oprócz blogowych treści wpadło tutaj też kilka innych, fajnych ciekawostek. Nie ma co czekać, czytamy!

Samorozwój, parcie do przodu, dbanie o siebie zewnętrznie oraz wewnętrznie to teraz taki miły, odświeżający trend. Mam nadzieję, że będzie stale tak samo popularny jak teraz, więc aby temu pomóc zapraszam na bloga Edyty. Nie dość, że zdradza nam mnóstwo trików jak wziąć się za siebie to jeszcze do tego napisała książkę „30 dni do zmian„, którą już sobie zakupiłam i czeka w kolejce do przeczytania. Co więcej jeśli ktoś ma ochotę zainwestować trochę czasu na zrozumienie i budowanie pozytywnej relacji ze swoim partnerem to Edyta stworzyła specjalną grupę i przygotowała aż 30 ćwiczeń do realizacji w parach.

Co planowania i organizacji to niezbędny przyda się porządny planner. Ja sama jestem na etapie poszukiwań tego idealnego, ale Kasia wykonała dobrą robotę porównując najpopularniejsze z nich.

Większość z Was to osoby, które same posiadają własnego bloga. Przyda Wam się zatem kilka artykułów dotyczących promocji i marketingu znalezionych u Grzegorza.

–> Jak promować bloga za darmo? 34 sposoby

–> 52 content marketingowe pomysły na świetny materiał

Mamy teraz okres, kiedy choroby kleją się do nas nieco szybciej. Przeczytajcie ten artykuł o antybiotykach u Kasi i pomyślcie dwa razy zanim zdecydujecie się na taką kurację. A jak już poczujecie się lepiej to znajdźcie chętnego, który upiecze Wam takie pyszne samosy.

Coś miłego dla oka, czyli 25 największych atrakcji turystycznych na zdjęciach wykonanych nielegalnie.

I coś miłego dla ucha, co ostatnio zaproponował mi kolega. Posłuchajcie, jest magnetyczne. Idealne do jazdy autem gdy ciemno. Ryana Goslinga macie tam w gratisie ;)

Jeśli ostatnio przeczytaliście coś godnego uwagi lub macie ochotę podzielić się z innymi ciekawym wpisem z Waszego bloga lub innego to zostawiajcie linki w komentarzach.