Lubię czytać na innych blogach tego typu wpisy. Postanowiłam więc, że i ja podzielę się tym co ciekawego w necie wyhaczyłam.

Warszawa miała ostatnio kilka swoich ważnych wydarzeń. Kilka dni temu obchodziliśmy kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego. Okazuje się, że wiele czołowych postaci broniących tego wspaniałego miasta to osoby spoza Warszawy. Tak zwane Słoiki to zjawisko znane nie od dzisiaj i wcale nie przeszkadzało aby wykazać się odwagą i honorem w najtrudniejszym momencie historii tego miasta. Wojna spustoszyła centrum stolicy i już kilka lat po niej kopano fundamenty pod Pałac Kultury. Jak wyglądał ten teren w latach trzydziestych, możecie obejrzeć TUTAJ. A o tym jak dobrze jest mieszkać w Warszawie napisała Alicja na swoim blogu.

Ze stolicy przejdźmy do gór. Na Giewont została zorganizowana wyprawa w zbrojach rycerskich jak na Śpiącego Rycerza przystało. Możecie też poczytać przy okazji dialogi turystów wspinających się na tatrzańskie szczyty. Niektóre rozbawią, a niektóre wprawią w osłupienie. Na pewno jednak zachwycą Was zdjęcia górskie Pawła Dutki czy Michała Bilko. Ukazują oni piękno naszych polskich Tatr o różnych porach dnia i roku.

Znalazłam w necie też kilka fajnych wpisów na temat blogowania i kreacji marki, które powinny się przydać nie tylko blogerom.

– Natalia zdradza swoje sposoby na prowadzenie fanpejdża na facebooku – KLIK
– obszerny wpis dotyczący najlepszych narzędzi potrzebnych w blogowaniu – KLIK
– wskazówki czego NIE robić w social mediach – KLIK
– jeśli posiadasz konto na instagramie dowiesz się jak budować tam swoją markę – KLIK
– Beata podpowiada czego używać by mieć ładne rzeczy na blogu – KLIK

Klika ciekawych wpisów na blogach innych:

1. Ostatnio za sprawą wprowadzenia bezpośrednich lotów z Polski na Islandię duża rzesza ludzi obrała ten kierunek na swój wakacyjny urlop. Jak przygotować się do wyjazdu na tę wyspę? TUTAJ macie wskazówki. Co więcej na fanpejdżu i instagramie możecie znaleźć dużo ładnych zdjęć z tego miejsca. Ja czekam na obszerną relację na blogu.

2. Jesteś matką i lubisz chwalić się swoim dzieckiem w internecie publikując zdjęcia z nim w roli głównej? Czy wiesz co później się z nimi dzieje? MamaNotuje wyjaśni Ci co i jak.

3. Masz za dużo kasy i  zastanawiasz się jak ją spożytkować? A może masz jej ciągle za mało? Na co wydawać aby było dobrze? Niny spojrzenie na wydawanie kasy.

4. Jak umilić życie żonie? Nie musisz być facetem i mieć małżonkę by przeczytać ten tekst.

5. Jeśli Twoje zakupowe zapędy przeistaczają się już w manię, sprawdź jak kupować i wydawać mniej.

6. Justyna pokaże ciekawy sposób na ozdabianie koszulek za pomocą sprayu.

7. Kinga poleca trzy nieskandynawskie serie kryminalne do poczytania. Może znajdziecie coś dla siebie.

8. Na blogu nietylkopasta.pl obczajcie przepis na pełnoziarniste naleśniki z serem i jagodami. Piękne zdjęcia tylko zachęcą Was do smażenia.

9.  Fotografowanie dzieci to level hard. Ruszaj się, wiercą. Patrycja ma kilka porad jak robić im ładne zdjęcia.

10. Kupowanie w ciucholandach to istny raj dla szukających oryginalnych ubrań no i zaoszczędzenie kilku złociszy. Jak robić to dobrze opowie Sylwia.A może Wy znaleźliście jakieś fajne teksty, miejsca w sieci? Dzielcie się nimi w komentarzach :)