Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Blogera. Z tej okazji przygotowałam swoją listę blogów, które czytam, chętnie odwiedzam, czymś mnie zachwycają i mają to „coś”. Zerknijcie :)

Tak naprawdę czytam jeszcze więcej blogów i poświęcam na to masę czasu w ciągu tygodnia. Mogłabym wymieniać i wymieniać tytuły. Na niektóre wchodzę od czasu do czasu, na inne rzadziej lub częściej. Zaglądam jak coś mnie zainteresuje lub omijam kiedy dany wpis nie trafi w moje zainteresowania. Tutaj polecam blogi, które spodobały mi się najbardziej. Blogi warte odwiedzenia:

Blogi początkujące

Moja Sztukoteka – bardzo estetyczny blog pisany wręcz malarskim językiem. Czuć artystyczną duszę, ale przeplataną racjonalnym podejściem do życia. Wiele ciekawych i trafnych spostrzeżeń dotyczących życia.

Head Divided – niezwykle wrażliwa młoda autorka. Mimo swojego wieku potrafi wyrazić i ubrać
w słowa ogromną gamę emocji.

Natalia Kaszuba – świetny szablon bloga a do tego bardzo lekki język. Dobrze i szybko się czyta. Tematy i życiowe a i znajdą się też wpisy skłaniające do przemyśleń.

Day with coffee – może już nie taka początkująca, ale stara wyga też nie. Czytając lekkie teksty o życiu czuję się jakby rzeczywiście siedziała z autorką w kawiarni przy kawie.

Katsunetka i Rosalinekolejne blogi idealne na relaksujące popołudnie. Mnogość tematów i przejrzyste szablony sprawiają, że chętnie się wraca i przyjemnie czyta. 

Starzy wyjadacze

JasonHunt – czytam, bo większość czyta i chcę wiedzieć co się tam w blogosferze dzieje. Jednak znajduję tam też wiele treści przedstawiających podejście do tematu od innej strony co rzuca nowe światło na poruszane problemy.

StayFly – pierwszy blog, który zaczęłam czytać i który wciągnął mnie maksymalnie. Jestem stałą czytelniczką już kilka lat ze względu na bardzo celne uwagi, podejście do czytelnika oraz najlepsze wpisy sponsorowane w całej blogosferze.

Moja dziewczyna czyta blogi – facet i jego spostrzeżenia na płeć damską i relacje w związku. Prawie każdy tekst napisany z  dużą dawką humoru i przekory.

Fabjulus – czytam od niedawna, ale co tekst to rozkłada mnie na łopatki humorem jak i stylem pisania.

ZombieSamurai – nawet nie tyle blog jest interesujący co sam autor. Niezwykle charyzmatyczna postać, która oprócz tworzenia zabawnych treści na bloga czy YT potrafi skłonić jeszcze do głębszych przemyśleń.

Hania – zaczęłam czytać w chwili kiedy sama autorka wywołała burzę w internecie swoim wpisem na blogu o zaniedbanych ludziach. Weszłam z ciekawości a zostałam ze względu na łatwo przyswajalne i drapieżne teksty mimo, że nie ze wszystkim się zgadzam.

Fashionelka – lekki blog o wszystkim, autorka wydaje się być sympatyczna no i super szablon bloga.

Kulinarne

Just My Delicious – przepiękne zdjęcia jedzenia, ciekawe pomysły na dania i ogromna ilość przepisów do wyboru. Funkcjonalny szablon i sympatyczna autorka.

Podróżnicze

Wędrowne Motyle – dużo opisanych przygód podróżniczych i jeszcze więcej zdjęć. Miejsce z wieloma ciekawostkami i wskazówkami przed podjęciem własnej podróży.

A Wy jakich macie ulubieńców?